Akcesoria

17 sierpnia 2021
Akcesoria do sauny

Zestaw do sauny

Jakie akcesoria mogą przydać się w saunie? Planując pierwszą wizytę w łaźni można zastanawiać się, które akcesoria są naprawdę potrzebne, a które jedynie podnoszą komfort użytkowania. Warto poznać zastosowanie przedmiotów, by samodzielnie określić, w które chce się zainwestować.
16 marca 2021
Drewno do sauny

Drewno do sauny

Przy budowie sauny domowej lub sauny zewnętrznej istotną kwestią jest odpowiedni wybór drewna. Do wyboru sauny stosuje się kilka gatunków różnych drzew. Każde drewno cechuje się innymi właściwościami i charakterystyką [...]
30 października 2019
Piec do sauny

Piece elektryczne do sauny

Jeżeli podczas podejmowania decyzji o rodzaju ogrzewania sauny wybór padł na piec elektryczny, warto poznać więcej szczegółów, do jakich rodzajów saun się nadaje.
13 października 2019
Sauna do włosów

Sauna do włosów

Sauna do włosów jako specjalny nawilżacz to nowoczesna suszarka o dużo szerszym zastosowaniu i właściwościach niż by się mogło wydawać. Zabieg przy wykorzystaniu nowoczesnej sauny działa regenerująco na zniszczone ciągłym farbowaniem
11 października 2019
Kamienie do sauny

Kamienie do sauny

Kamienie posiadają bardzo dobre właściwości wchłaniania i utrzymywania długotrwale ciepła, dzięki czemu znalazły świetne zastosowanie w saunach.
10 października 2019
Piec do sauny na drewno

Jaki piec do sauny?

Wybór pieca do sauny jest jednym z najważniejszym elementem wyposażenia. Zarówno tradycyjny piec na drewno jak i nowoczesny piec elektryczny posiada wiele zalet i wad, oraz mają swoje słabe i mocne strony.